PL EN

Jesteśmy w finałach GE Digital Industry!

RS zakwalifikowało się do dwóch finałów konkursu GE Digital Industry Season 2. Digital Industry jest platformą współpracy i wymiany doświadczeń z firmą GE przy tworzeniu i wdrażaniu zaawansowanych rozwiązań do analizy danych z wykorzystaniem platformy chmurowej Predix.

Nasza firma przystąpiła do rywalizacji w dwóch konkursach. Pierwszy z nich, którego partnerem jest GE Power, miał na celu zaprojektowanie narzędzia do optymalizacji systemu sterowania procesami w elektrowni węglowej. Drugi, przygotowany przez HP, polegał na opracowaniu metodyki prognozowania stanu technicznego drukarek przemysłowych HP na podstawie parametrów pracy drukarek, danych produkcyjnych oraz warunków środowiskowych.

Rozwiązania zaproponowane przez Reliability Solutions zostały bardzo wysoko ocenione, czego wyrazem jest zaproszenie do ścisłego finału, który odbędzie się już 11 grudnia w Paryżu. Zwycięzca konkursu oprócz nagrody pieniężnej, wsparcia merytorycznego GE oraz szkoleń dotyczących platformy Predix, rozpocznie współpracę z klientami partnerów poszczególnych konkursów. Trzymajcie kciuki!