PL EN

Uczestnictwo RS w kongresie Energy24

W dniach 10-11 grudnia Reliability Solutions brało udział w Kongresie “Energy24” organizowanym przez Polską Grupę Górniczą w Katowicach. Wydarzenie towarzyszyło Międzynarodowej Konferencji Klimatycznej COP24 i stanowiło doskonałą okazję do spotkania z osobami zarządzającymi największymi krajowymi przedsiębiorstwami z sektora energetyczno-wydobywczego oraz ekspertami z dziedziny nauki.

Ważnym elementem kongresu był panel poświęcony środowisku Start-upów oraz oferowanych przez te firmy innowacyjnych rozwiązań wpisujących się w potrzeby i oczekiwania branży. Jacek Stec, Dyrektor Sprzedaży RS, reprezentujący firmę na kongresie, wygłosił prezentację, której ogólne przesłanie brzmiało “Wspieramy cyfrową transformację polskich przedsiębiorstw”. Podczas kongresu Reliability Solutions nawiązało wiele cennych kontaktów, m.in. z przedstawicielami Polskiej Grupy Górniczej zainteresowanych monitoringiem predykcyjnym podziemnych maszyn górniczych.

Z niecierpliwością czekamy na dalsze wydarzenia inicjowane przez PGG, w których firma RS będzie mogła ponownie zaprezentować swoje rozwiązania w zakresie zaawansowanej predykcji i holistycznej optymalizacji procesów wytwórczych.