PL EN

RS adresuje nowe sektory rynku – przemysł spożywczy

Mówi się, że wdrożenie strategii Predictive Maintenance jest kosztowne i przez to uzasadnione tylko w przypadku sektorów przemysłu gdzie każda godzina przestoju generuje ogromne straty finansowe . W wyniku wdrożenia nowego podejścia do sprzedaży udowadniamy, że żadne z tych twierdzeń nie jest prawdziwe!

Jakąkolwiek decyzję się podejmuje, powinno się zawsze znać potencjalne zyski, koszty oraz ryzyka. Dokładnie tak samo jest z wdrażaniem strategii predyktywnego utrzymania ruchu. Aby sprostać oczekiwaniom, należy być świadomym możliwości technicznych, przewidywanym kosztom oraz potencjalnym oszczędnościom płynącym z nowoczesnych strategii utrzymania ruchu. Ponieważ rozwiązania predykcyjnego utrzymania ruchu są zwykle kosztowne, a zyski z pojedynczej maszyny mogą nie być najwyższe, wielokrotnie plan może spłonąć na panewce. Dokładnie dlatego, jasno ustalone, nieprzesadzone cele i pewna strategia ich osiągnięcia jest bezcenna.

Nasze nowe podejście biznesowe zmienia warunki gry. Udało się nam podzielić produkty oraz usługi w precyzyjnie zdefiniowane bloki ze względu na potencjalne zyski oraz wpływ na analizę biznesową projektu. Pozwala to naszym klientom zbudować oraz zrealizować strategię wdrożenia w perfekcyjnym zakresie – ani nie za dużym ani nie za małym. Taka strategia optymalizowana jest pod kątem kosztów, potencjalnych zysków oraz możliwości technicznych.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że obecnie realizujemy projekty dla dwóch wielkich graczy w przemyśle spożywczym, to jest dla jednego z największych producentów żywności w Polsce oraz Szwajcarskiej firmy produkującej maszyny o ogromnym udziale w rynku produkcji czekolady, obróbki kukurydzy oraz zbóż na świecie. Wierzymy, że po osiągnięciu ustalonych celów, w niedalekiej przyszłości będziemy mogli otwarcie się pochwalić wynikami współpracy i osiągniętymi sukcesami!

Mateusz Marzec, Prezes Zarządu