PL EN

RS na Cracow Tech Week – Impact’19

Już po raz czwarty 21-22 maja w Krakowskim Centrum Kongresowym ICE, odbędzie się Impact. Jak co roku nie zabraknie również i nas.
Na to największe wydarzenie gospodarcze w Polsce, zostało zaproszonych ponad 250 liderów innowacji z całego świata oraz tysiące startupów, inwestorów, naukowców oraz przedstawicieli biznesu i administracji publicznej.

Ponad 6000 uczestników będzie dyskutować w ramach 8 ścieżek tematycznych: Applied AI, Science to Business, Next Health, Fintech & e-Commerce, Space Odyssey, Mobility rEVolution, Digital Industry oraz Digital State. Impact’19 będzie miejscem, w którym można dowiedzieć się o przyszłości gospodarki cyfrowej określonej przez biznes, naukę, startupy i sektor publiczny. W tym roku po raz pierwszy Impact rozszerza się w Cracow Tech Week, czyli całotygodniowe święto innowacyjności i kreatywności dedykowane młodym naukowcom i społeczności startupowej. Cracow Tech Week, w dniach 20-23 maja, łączyć będzie sesje pitchingowe najlepszych startupów z całej Europy oraz strefę ekspozycyjną SciTech City, sale warsztatowe i przestrzeń networkingową.
RS będzie miał okazję zaprezentowania swojego projektu na Startup Stage 22 maja, w ramach bloku Digital Industry. Serdecznie zachęcamy do rejestracji i udziału w tegorocznym kongresie Impact’19.